Menu
Old City, Warsaw, Poland

Baldachim Modlitwy nad Europą

Baldachim oznacza między innymi kawałek złotej jedwabnej tkaniny, której używano jako zadaszenia królewskiego trony dla uczczenia króla. Żydowskie pary biorą ślub pod baldachimem zwanym huppą (lub chupą).  To wspaniały obraz Oblubienicy Chrystusa w Europie spotykającej Ukochanego Pana i Króla pod baldachimem modlitwy.

 Każdy może stać się częścią duchowego baldachimu

  • z wszystkich krajów Europy
  • wszystkich ugrupowań, Kościołów i służb
  • wszystkich grup wiekowych: młodzi, stary, kobiety i mężczyźni

Jeśli wierzysz, że modlitwa może wywierać pozytywny wpływ na polityków i społeczeństwa Europy, dołącz do nas.
Bóg zachęcił nas do wezwania do bardziej intensywnej modlitwy za Europę ze względu na historyczny moment, w którym żyjemy. A zatem:

  • jeśli zależy ci na Europie
  • jeśli gotowy jesteś modlić się za Europę regularnie co tydzień przez 15 minut zgodnie ze wskazówkami naszego biuletynu modlitewnego dołączając do rzeszy innych ludzi

to zarejestruj się z nazwą swojego kraju i dołącz do rozwijającego się międzynarodowego ruchu modlitewnego. Nasza wizja polega na zapewnieniu dwudziestoczterogodzinnego czuwania modlitewnego siedem dni w tygodniu – rozpięcie prawdziwego baldachimu modlitwy, wstawiennictwa i błogosławieństwa nad Europą.
Inicjatorem Baldachimu Modlitwy jest grupa liderów modlitwy i wstawiennictwa z piętnastu krajów europejskich spotykających się regularnie w celu wznoszenia modlitwy za nasz kontynent pod nazwą European Union of Prayer (Europejska Unia Modlitwy).
Z radością przyjmiemy Cię do inicjatywy Bladachim!
Potrzebujemy Twojego wsparcia!

Aby się zarejestrować

info@canopyofprayer.eu

Top